Les candidatures del senat


LOGO PARTIT SENADORS
EN COMÚ PODEM-GUANYEM EL CANVI ECP
EN COMÚ PODEM-GUANYEM EL CANVI
Óscar Guardingo Martínez.
SUP:José Manuel Calvente Redondo.
SUP2:Cristina Fernández Iglesias.
Maria Freixanet Mateo.
SUP:Maria Genoveva Català Bosch.
SUP2:Gabino Martínez Muñoz.
Joan Comorera Estarellas.
SUP:Noemí Ayguasenosa Soro.
SUP2:Albert Cazalilla Rodríguez.
ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-CATALUNYA SÍ ERC-CATSÍ
ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-CATALUNYA SÍ
Santiago Vidal i Marsal (Ind).
SUP:Robert Masih i Nahar.
SUP2:Elisabet Hidalgo i Ortega (Ind).
Mireia Ingla i Mas.
SUP:Enriqueta Aragonés i Alabart.
SUP2:Pere Sàbat i Lluverol.
Josefina Mascaró Bujaldon.
SUP:Gabriel Rovira i Gangonells.
SUP2:Eulàlia Moral i Ajadó.
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA PSC-PSOE
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA
Carles Martí Jufresa.
SUP:Conxita Campoy Martí.
SUP2:Antonio Rozas Martínez.
Erika Torregrossa Acuña.
SUP:Maria Carmen Lozano Pareja.
SUP2:Antonio Fortes Gutiérrez.
Francesc Xavier Grau Roig.
SUP:Jairo Ernesto Silva Sánchez.
SUP2:Laura Sánchez López.
CONVERGÈNCIA DEMOCRÀTICA DE CATALUNYA CDC
CONVERGÈNCIA DEMOCRÀTICA DE CATALUNYA
Miquel Calçada i Olivella (Ind).
SUP:Roger Bertolín i Bassons.
SUP2:Gemma Gonzàlez i José.
Joaquim Clavaguera i Vilà.
SUP:Robert Monzonis i Gomez.
SUP2:Maria Arenillas i Picañol.
M. Clara Tarrida i Felip.
SUP:Jaume Manyoses i Canadell.
SUP2:Susanna Barquin i Castañ.
PARTIDO POPULAR / PARTIT POPULAR PP
PARTIDO POPULAR / PARTIT POPULAR
Núria Carreras Povill.
SUP:Belén Quintero Aragón.
SUP2:Andreu Marín Muñoz
Daniel Gracia Álvarez.
SUP:Ramón Molist Godó.
SUP2:Carmen María Rodríguez Martínez.
Josep Tutusaus Besante.
SUP:Francisco Javier Rivas Ruíz.
SUP2:Azucena Laura Rodera Feliz.
CIUTADANS - PARTIDO DE LA CIUDADANÍA C's
CIUTADANS - PARTIDO DE LA CIUDADANÍA
Francisco Javier Alegre Buxeda.
SUP:Benito Pérez González.
SUP2:María Eugenia Angulo López.
Nuria Nadal Burgués.
SUP:Anna Clara Martínez Fernández.
SUP2:José Luis Sánchez López.
Juan («Nito») Foncuberta Riba.
SUP:Victoria Sugranyes Tello.
SUP2:David Labrador Gabriel.
PARTIT ANIMALISTA CONTRA EL MALTRACTAMENT ANIMAL PACMA
PARTIT ANIMALISTA CONTRA EL MALTRACTAMENT ANIMAL
Alba García Roldán.
SUP:Maria Dolors Abella Monreal.
SUP2:Gonzalo Torre-Marín Domingo.
Olga Eyre Estrada.
SUP:Mercedes Danés Bernades.
SUP2:Agustín Jurado Jiménez.
Xavier Martí Vallés.
SUP:Raquel Iglesias Martínez.
SUP2:Montserrat Campos Cuenca.
RECORTES CERO-GRUPO VERDE REC0-GV
RECORTES CERO-GRUPO VERDE
Manuel Camuñas Gómez.
SUP:Cora Melanie Kirch Jurado.
SUP2:Agustín Tella Barrachina.
Rosa Estefanía Pérez Fernández.
SUP:Juan Francisco Corst Sagrista.
SUP2:Natalia Alsina López.
Antonio Joaquín García Navarro.
SUP:Mireia Cabrero Moreno.
SUP2:Jesús Alcázar Sancho.
PARTIT COMUNISTA DEL POBLE DE CATALUNYA PCPC
PARTIT COMUNISTA DEL POBLE DE CATALUNYA
Buenaventura Ramos Bellés.
SUP:Ángeles Moreno López.
SUP2:Francisco Marín Narváez.
PARTIT FAMÍLIA I VIDA PFyV
PARTIT FAMÍLIA I VIDA
Sr. Ramón María Dorronsoro Sánchez.
SUP:Sra. María de los Ángeles Otal Lacambra.
SUP2:Sr. Rafael Fernando Santiago Luque.
ESCONS EN BLANC/ESCAÑOS EN BLANCO EB
ESCONS EN BLANC/ESCAÑOS EN BLANCO
Maila Surisca Ramos.
SUP:Ireneu Aymi López (ind).
SUP2:Ágata Subirats Martin (ind).
Eliseo Alba Álvarez (ind).
SUP:Irene Sánchez Oregui (ind).
SUP2:Ignasi Moles Armengou (ind).
Alex Muñoz Mallofre (ind).
SUP:Sara Herreros Gómez (ind).
SUP2:Antoni Guntin Gurgui.
UNIDOS POR EL FUTURO UNIDOS F
UNIDOS POR EL FUTURO
Vanessa González Fornas.
SUP:Suplente 1: Dolores María García Hernández.
SUP2:Suplente 2: Eduard Alonso Vergara.

* L'ordre de les candidatures és d'acord amb l'ordre de la publicació en el butlletí oficial.
Última actualització 26/06/2017 08:54:36

Procedència de les dades © Sistemes d' Informació Ajuntament de Manresa
http://www6.ajmanresa.cat/eleccions